Záštita ministra vnitra nad druhým ročníkem projektu

[4.4.2019]

Ministr vnitra Jan Hamáček se rozhodl udělit projektu Hasiči pro školy osobní záštitu. Fyzicky ji předal jednomu z autorů celého projektu v úterý 2. dubna 2019 při návštěvě Zlínského kraje. Poděkoval rovněž oběma HZS krajů, které se na jeho tvorbě podílejí a Ústeckému kraji, za významnou finanční podporu vzdělávání v problematikách Ochrany člověka za běžných rizik a mimořádných událostí.
A nyní to nejdůležitější, kdy bude druhý ročník projektu k dispozici pro školy? Slavnostní předání se uskuteční v pátek 12. dubna 2019 na Základní škole Tusarova v Praze. Odborná veřejnost zde bude úplně poprvé moct shlédnout výuku při náslechových hodinách. Od tohoto dne bude druhý ročník plně k dispozici prostřednictvím těchto webových stránek. Opět pro všechny školy a další instituce v ČR, a to zcela zdarma.

Hasiči pro školy Hasiči pro školy